NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

www.fulloyunindir.benimforum.net

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım |

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Empty
MesajKonu: Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım |   Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Icon_minitime30/11/2009, 17:47

ŞAKA DEĞİL...
GERÇEK!!

[/size]
İŞTE OYUN DÜNYASINDA BÜYÜK GELİŞME...
TÜM TURNUVALARI CANLI İZLE..

Turnuvalar naklen ve sadece ESL TV'de! Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Biggrin
GÜNCEL KALMASI İÇİN YORUM YAPALIM Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Smile

Evet arkadaşlar!
Başlıktakini yanlış görmediniz.Counter Strike yüklü olmasa bile izleyebilirsiniz.Hemde Spikerli (Almanca).
Almanyadan yayın yapılıyor.
Burada sadece CS turnuvalarını değil, PES,FIFA,CS Source,Warcraft 3... hatta Poker turnuvalarını bile canlı izleyebilirsiniz.Ama ağırlık CS'dir Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Smile

1-)İnternetten spikerli bir biçimde izleyebilirsiniz.
2-)Spiker Almanca konuşmaktadır.
3-)Sadece turnuva saatinde açılmaktadır.
4-)"Counter Strike 1.6 - Counter Strike:Source - FIFA - Warcraft 3-PES-COD 4" turnuvalarını canlı izleyebilirsiniz.
5-)İzlerken bu oyunların sizde yüklü olması gerekmez.
6-)Görüntü bulanık ancak çok değil.[Yüksek kalitede izlemek için premium üye olmak gerekiyor; 3 aylık 8,50 € , 1 yıl 30 € ]

7-) FAZLA KOTA GİDER.

Şimdi başlıyoruz;
Evet arkadaşlar önce 650 kb boyutunda olan küçücük bir program yükleyeceğiz.Aşağıda verdiğim linkten indiriyoruz.

link:http://www.2shared.com/file/6303107/...osetupESL.html
Eğer üstteki linkte sorun olursa aşağıdan indirin Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Smile
http://www.sendspace.com/file/p87zks
Şifre:www.frmtr.com

Bunu indirdikten sonra sol alt köşede elips şeklinde bir işaret belirecek.Ve bir sayfa açılacak.O sayfayı kapatalım.
[Eğer program çıkmadıysa başlat>programlar bölümünden açabilirsiniz]
Sonra aşağıdaki siteye girelim;
http://tv.esl.eu/de/

Sonra;

Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 230KB.
Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Esltv1

Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 205KB.
Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Esltv2

Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 205KB.
Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Esltv3

Eğer aşağıdaki gibi olupta,görüntü gelmiyor ise;yukarıdaki resimde az önce tıkladığım yerin hemen sol tarafındaki küçük kutuya tıklayalım.Media ile açalım.. Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Smile

Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768 ve 165KB.
Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım | Esltv4

NOT:Saatler Almanyaya göre gösterilmektedir.Buradaki saatler Türkiye saati ile 1 saat önce gösterilir.Yani oradaki bir maçın saatini 12:00 olarak göstermişler ise 13:00 da başlayacak.

http://fulloyunindir.benimforum.net

Dünyada ki Tüm Turnuvaları İnternetten Canlı İzleyin. | ESL TV | Resimli Anlatım |
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pc ye Format Atma Resimli Anlatım
» Counter Strike 1.5 Server Kurulumu | Resimli Anlatım
» Evden bedava cs 1.6 server kurmak [Resimli - detaylı ANlatım]
» Ati Ekran Kartı Fps 100 Yapma (RESİMLİ ANLATIM)
» Half-Life Model Viewer kullanımı resimli anlatım(beceremeyenler için)