NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

www.fulloyunindir.benimforum.net

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli]

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Empty
MesajKonu: 750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli]   750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Icon_minitime1/12/2009, 02:48

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 887x484 and weights 61KB.
750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Adsz5cr

Adım 1 : Winzipi bilgisayara yükleyin, Kod:

www.winzip.com

AdÃ?m 2 : dosyamızı sağa tıklıyoruz

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 924x502 and weights 54KB.
750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] 21dd1

Arife Tarif Gerekmez� Email iÃ?in ziple diyoruz.

Adım 3 : (hah bu arada dosyanın boyutuna göre bayağı uzun sürebilir

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 925x502 and weights 41KB.
750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] 31qf2

Adım 4 : KarÃ?Ã?nÃ?za BÃ?le bir Ã?ey Ã?Ã?ktÃ?ysa iÃ? tamamdÃ?r, Ã?imdi dosyamÃ?zÃ?n ismine saÃ? tÃ?k ..ve farklÃ? kaydet..( bu arada boyuta dikkat

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 733x508 and weights 46KB.
750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] 45xj

Adım 5 : ee pek fazla bir şey kalmadı herhalda..): Dosyamızı uygun bir yere kaydedip bu ekranı kapatıyoruz

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 868x578 and weights 61KB.
750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli] 52dw
Adım 6 : Hadi hayırlı olsun

alıntıdır.bazı kelimeler türkçe olduğu için bozuk çıkmıştır,düzeltebildiğim kadar düzelttim
http://fulloyunindir.benimforum.net

750 MbLık Dosyayı 2 Mb Programsız İndirme [Resimli]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Farklı Bir Müzik Indirme Yolu
» RapidShare indirme programı %100 calısıyor yorumlara +rep
» Sxe Ban Açma [Resimli]
» Photoshop CS2 yi Full yapma resimli anlatım.
» MediaPlayer'Da Tv İzlemek [Resimli Anlatım]