NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

www.fulloyunindir.benimforum.net

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme Empty
MesajKonu: ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme   ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme Icon_minitime1/2/2010, 01:09

ééT ßéYLer ReForce denilen Program ile Fps'nız ne kadar artıyorsa cıkcak.ßu Programı ßa$ka bi Forumda qezerken buldum ındırdım denedım Fps 45-50 iken 85-90 oldu.ßenim pc laptop ondan Fazla ii deil ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme 001_smileKısasacı ne kadar Artarsa Fps artıyor qarantı fps 1oo olur demıyorm .AnLatıma qeceyim.

ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme Adszur

Yukardakı Resimde indirdiqimiz Rar'ın ıcınden cıkarttıqımız Programı acınca yukarıdakı Resim qeLiyor ve i$aret yaptıqım yere basarak programı acalım.

ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme 14605719

évéT yukarıdakı Resimde Bilqisayarınız hanqi cözünürLükteyse ona qore ßenimki 1280-800 olduqu icin onu denedim.Orda 60 yere yazan yere 2 kez tıklayıp 100 yazıyorz..Ve Sonra a$aqıda qorduqumuz Apply Tu$una basarak kapıyoruz kar$ımıza soru qeLcek ona Yes Cwb'ınızı weriyoruz.Pc'mıze Res atıp qeLıyorz bırdaha programı acmaya qerek yok bıkez yapıldımı oluyor.Eqer Sewmezsiniz A$aqıda Restore orginal settings'e basarak eski hale doner.

eqéR Pc'nızın cozunurluqunu bılmıyorsanız a$aqıdakı Resim'den bakabilrisniz

ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme Adszcf

Masaüstü'nde Saq'a ßasarak Özellik'Lerden Görüntü ayarlarına qeLip bakabilrsinz.

Linq = http://www.upload.gen.tr/d.php/s9/fmkbgh0e/ReForce.zip.html

Linq'i koymayı unutmu$um koydum ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme Biggrin
Yardımcı oLduysam ne mutLu ßana Yorum yapmadan Ve Te$eqqür Etmeden qecmeyelim ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme 001_smile
http://fulloyunindir.benimforum.net

ReForce ilé Fps'nız ne 100'e kadar yükseltme
1 sayfadaki 1 sayfası